Komentáře

1 Mirkaw | 27. února 2018 v 14:43

Touto vesničkou jsem ještě nikdy neprocházela, vždy jsme ji míjeli po hlavní silnici, ale vím, že tam někde v údolíčku je schovaná a o to mám větší radost, že jsem ji mohla poznat aspoň prostřednictvím vašich stránek. :-) Obdivuji, že jste se vydala i v takovém množství sněhu. :-) Snad někdy v létě si ji také projdeme. :-) Přeji hezké dny. :-)

2 Zdenka | 1. března 2018 v 19:50

[1]: Už jsem Klepáčov dlouho nenavštívila, tak jsem se tam chtěla podívat, jestli se něco změnilo. Překvapilo mě, že hotel Myslivna se prodává. Často jsem tam jezdila. Určitě se do Klepáčova zastavte. Také je pěkné posezení  v renovované restauraci na Ztracence. Mějte se pěkně a díky za komentář. :-)

3 Jára | Web | 7. března 2018 v 15:54

Moc krásné povídání a moc pěkné fotografie. U nás sníh nebyl od poloviny prosince. Ten nám do Vánoc roztál a od té doby je taková zvláštní zima beze sněhu. Poslední týden mrzlo dost, ale na sucho. Všude bylo plno prachu a špíny. A nakonec, když by se mělo konečně probudit jaro, tak nám napadl sníh. Ale prší do toho a tak asi brzy zase zmizí. Zima mi tak letos připadá strašlivě dlouhá a nekonečná. Přeji Vám krásné a pohodové dny a těším se na další nádherné fotografie a povídání. :-)  :-)  :-)

4 Zdenka | 12. března 2018 v 23:31

[3]:Pod Jesenickými horami byla zima skoupá, jako ve vašem kraji. Zima kraluje jen na horách, ale v posledních dnech prší a sníh pomalu zmizne..:-) Zima letos nebyla nic moc a tak se také těším na jaro. :-) Přeji pěkné dny :-)

Komentáře jsou uzavřeny.